O Nas

Nasza Grupa

Jesteśmy częścią grupy spółek działających na rzecz naszych klientów.

Powstaje Philip Rockwell

W Londynie powstaje pierwsza spółka z naszej grupy. Philip Rockwell to firma consultingowa. Łączy branżową wiedzę popartą doświadczeniem w obszarze doradztwa rekrutacyjnego i strategicznego z pasją w poszukiwaniu nowych, kreatywnych rozwiązań.

Grupa zaczyna obsługiwać klientów w Polsce

Stajemy się coraz bardziej popularni w Polsce, która stała się ważnym elementem naszej globalnej ekspansji. Zaczynamy intensywnie działać w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Powstaje bRenewal

Powstaje nasz brand bRenewal, który zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze kreowania pozytywnego wizerunku firmy oraz produktu. bRenewal specjalizuje się w działaniach marketingowych i PR-owych.

Świętujemy!

Cieszymy się z obsługi setnego klienta w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Powstaje Rockwell View

W tym roku powstała nasza spółka Rockwell View specjalizująca się w business intelligence i pozyskiwaniu wyspecjalizowanych informacji dla klientów biznesowych. Zajmuje się tworzeniem raportów rynkowych zawierających informacje gospodarcze związane z dedykowanymi sektorami rynku.

Powstaje branchStep

Coś, czego rynek potrzebował od dawna. Pierwsza wyspecjalizowana i regularnie aktualizowana baza danych zawierająca informacje na temat firm oraz zlecenia z sektora przemysłowego.

Nasi Klienci

Jesteśmy dumni z tego, że możemy cieszyć się zaufaniem naszych klientów. Funkcjonalności naszej strony zawsze tworzymy dla nich, dogłębnie wsłuchując się w potrzeby rynku.

Untitled

Wejdź już dziś!

Najlepsza baza firm outsourcingowych !

Dzięki naszej bazie mają Państwo dostęp do aktualizowanych danych firm outsourcingowych wraz szczegółowymi informacjami dot. dostępności pracowników, czasie reakcji, specjalizacją pracowników czy oceną rzetelności partnerów. Baza daje możliwość kontaktu z firmami.

Wejdź